מזג האוויר בנגב

תוכן עניינים

תחזית מזג אוויר יומית ושבועית בנגב ישראל

מזג האוויר בנגב ישראל להיום ו-7 ימים הקרובים

+22
°
C
H: +24°
L: +16°
נגבה
שבת, 02 דצמבר
ראה תחזית ל7 ימים
א' ב' ג' ד' ה' ו'
+25° +27° +23° +21° +20° +19°
+17° +19° +18° +17° +16° +16°
מזג אוויר נגב ישראל - תחזית יומית, שבועית, חודשית ושנתית
Booking.com

יציאה לחופשה היא תמיד הזדמנות מרגשת, המספקת הזדמנות לטבול את עצמך בחוויות חדשות ולספוג את היופי של נופים שונים. אם אתם שוקלים טיול באזור הנגב בישראל, הבנת דפוסי מזג האוויר לאורך השנה תעזור לכם לתכנן את ההרפתקאות שלכם בהתאם. במדריך מקיף זה נתעמק בתחזית מזג האוויר בנגב, ישראל, נדגיש את הטמפרטורות הממוצעות ונציע המלצות לבוש לכל עונה וחודש בשנה.

אז בואו נצלול לתוך דפוסי מזג האוויר המגוונים של אזור שובה לב זה!

הנגב בחורף (דצמבר – פברואר)

החורף באזור הנגב מתון יחסית, הטמפרטורות נשארות קרירות אך לא קרות יתר על המידה. גשמים הם ספורדיים אך הכרחיים לשגשוג הצמחייה המדברית. בדצמבר יש טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 9°C ל-17°C, בעוד הטמפרטורות של ינואר נעות בין 14°C ל-9°C. בפברואר, הטמפרטורות עולות מעט, ונעות בין 16 מעלות צלזיוס ל-11 מעלות צלזיוס.

כאשר אורזים לחופשת חורף בנגב, חשוב להצטייד בשילוב של ביגוד חם. שכבות היא המפתח להסתגלות לטמפרטורות המשתנות במהלך היום. סוודרים, ז'קטים, מכנסיים ארוכים ונעליים סגורות יעזרו לך לשמור על חום ונוחות במהלך שהותך.

תחזית מזג האוויר בנגב בדצמבר:

דצמבר מביא טמפרטורות קרירות לנגב, עם שיא ממוצע של 17 מעלות צלזיוס ביום וכ-8 מעלות צלזיוס בלילה. רצוי להצטייד בשילוב של ביגוד חם וקריר, וכן מעיל גשם קל או מטריה לגשם מזדמן.

מזג אוויר בנגב בינואר:

ינואר ממשיך עם טמפרטורות קרירות, בממוצע סביב 14 מעלות צלזיוס במהלך היום ויורדות לכ-9 מעלות צלזיוס בלילה. שכבות היא המפתח להסתגלות לטמפרטורות המשתנות, וזה חכם להחזיק מעיל או ז'קט חם לימים הקרים יותר.

תחזית מזג האוויר בנגב בפברואר:

בחודש פברואר, הטמפרטורות בנגב נותרות קרירות, הנעות בין 16 מעלות צלזיוס ביום לסביבות 11 מעלות צלזיוס בלילה. בדומה לינואר, מומלץ לארוז ביגוד חם ושכבות כדי להישאר נוח במזג האוויר המשתנה.

אביב (מרץ – מאי)

האביב באזור הנגב הוא תקופה מענגת שבה הארץ מתעוררת עם פרחי בר פורחים ומזג אוויר נעים. הטמפרטורות עולות בהדרגה, ויוצרות אווירה נוחה לפעילויות בחוץ. בחודש מרץ, הטמפרטורה הממוצעת נעה בין 18 מעלות צלזיוס ל-23 מעלות צלזיוס, בעוד באפריל נרשמה עלייה ל-22 מעלות צלזיוס עד 27 מעלות צלזיוס. במאי, הטמפרטורות מגיעות לשיא, שנעות בין 26 מעלות צלזיוס ל-32 מעלות צלזיוס.

בביקור בנגב באביב, מומלץ לארוז ביגוד קל משקל ונושם כמו חולצות, מכנסיים קצרים, שמלות ומכנסיים קלים. אל תשכח את קרם ההגנה שלך, כובע ומשקפי שמש כדי להגן על העור שלך מפני קרני השמש המתגברות.

תחזית מזג האוויר בנגב ביוני:

יוני מציין את תחילת הקיץ, עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 31 מעלות צלזיוס ביום לסביבות 22 מעלות צלזיוס בלילה. מומלץ ביגוד קל ונושם, יחד עם סנדלים נוחות או נעלי הליכה לטיול באזור.

מזג אוויר בנגב ביולי:

יולי הוא החודש החם ביותר בנגב, כשהטמפרטורות הממוצעות מזנקות לסביבות 36 מעלות צלזיוס במהלך היום ונשארות חמות של כ-26 מעלות צלזיוס בלילה. שמירה על לחות וחיפוש צל בשעות החמות ביותר של היום היא חיונית.

:תחזית מזג האוויר והטמפרטורות בנגב באוגוסט

אוגוסט ממשיך עם טמפרטורות יוקדות, עם שיא ממוצע של 39 מעלות צלזיוס ביום ושפל של כ-28 מעלות צלזיוס בלילה. לבוש קל ורפוי הוא חובה, כמו גם שתייה מרובה של מים כדי לשמור על לחות.

סתיו (ספטמבר – נובמבר)

הסתיו באזור הנגב הוא זמן של מעבר, כאשר הטמפרטורות מתונות יותר, מה שהופך אותו לעונה אידיאלית לחקר חוצות. בספטמבר, הטמפרטורות נעות בין 33 מעלות צלזיוס ל-28 מעלות צלזיוס, בעוד שבאוקטובר רואים ירידה ל-28 מעלות צלזיוס עד 23 מעלות צלזיוס. הטמפרטורות של נובמבר נעות בין 23 מעלות צלזיוס ל-18 מעלות צלזיוס.

כשמתכוננים לחופשת הסתיו בנגב, רצוי לארוז תערובת של ביגוד קליל ומעט יותר חם. חולצות עם שרוולים ארוכים, סוודרים קלים ומכנסיים ישמרו על נוחותכם בערבים הקרירים יותר.

מזג אוויר בנגב בספטמבר:

במהלך ספטמבר שורר בנגב טמפרטורות נעימות, עם שיא ממוצע של 33 מעלות צלזיוס ביום וכ-23 מעלות צלזיוס בלילה. בגדים קלים עדיין מתאימים, אבל כדאי להצטייד במעיל קל או סוודר לערב הקריר יותר.

תחזית מזג האוויר בנגב באוקטובר:

אוקטובר מביא טמפרטורות מתונות יותר לנגב, עם שיא ממוצע של 28 מעלות צלזיוס ביום ושפל של 17 מעלות צלזיוס בלילה. רצוי לארוז בגדים קצת יותר חמים לערב הקריר יותר ולבקרים המוקדמים.

מזג אוויר בנגב בנובמבר:

נובמבר מסמן את תחילתן של טמפרטורות קרירות יותר, עם שיא ממוצע של 23 מעלות צלזיוס ביום ובסביבות 13 מעלות צלזיוס בלילה. מומלץ להביא בגדים חמים יותר כמו סוודרים, ז'קטים קלים ומכנסיים ארוכים לימים ולערבים הקרירים יותר.

טמפרטורות ממוצעות והמלצות לבוש בנגב:

– אביב (מרץ – מאי):

הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 18°C ​​ל-32°C. ארוז בגדים קלים ונושמים כגון חולצות טריקו, מכנסיים קצרים, שמלות ומכנסיים קלים. אל תשכח את קרם ההגנה שלך, כובע ומשקפי שמש.

– קיץ (יוני – אוגוסט):

הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 31°C ל-39°C. הביאו בגדים קלים ומשוחררים מבדים טבעיים כמו כותנה או פשתן. אל תשכח את קרם ההגנה שלך, כובע ומשקפי שמש.

– סתיו (ספטמבר – נובמבר):

הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 18°C ​​ל-33°C. ארוז שילוב של בגדים קלים ומעט חמים יותר כגון חולצות עם שרוולים ארוכים, סוודרים קלים ומכנסיים.

– חורף (דצמבר – פברואר):

הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 9°C ל-17°C. ארוז שילוב של בגדים חמים לשכבות, כולל סוודרים, ז'קטים, מכנסיים ארוכים ונעליים סגורות.

 

שאלות נפוצות על מזג אוויר באזור הנגב, ישראל

הזמן הטוב ביותר לבקר בנגב הוא במהלך האביב (מרץ – מאי) והסתיו (ספטמבר – נובמבר) כאשר הטמפרטורות מתונות, ומזג האוויר אידיאלי לפעילויות בחוץ.

באזור הנגב יש בדרך כלל אקלים מתון, אך בחודשי הקיץ (יוני – אוגוסט) הטמפרטורות יכולות להגיע לרמות גבוהות. חשוב לשמור על לחות, לחפש צל ולהגן על עצמך מפני השמש.

אזור הנגב הוא ביתם של קהילות ומסורות תרבותיות מגוונות. חשוב לכבד את המנהגים המקומיים, להתלבש בצניעות כאשר הדבר מתאים ולפעול לפי כל הנחיות או תקנות שנקבעו על ידי הרשויות המקומיות.

בהחלט! משוניות האלמוגים המדהימות בשמורות הטבע התת-ימיות של אילת ועד לנופים המרהיבים של מדבר הנגב, דרום ישראל שופע פלאי טבע שמחכים להתגלות.

אז מה היה לנו?

מזג האוויר בנגב

מזג אוויר, 02 דצמבר
מזג אוויר בדימונה
+20

גבוה: +22° נמוך: +13°

לחות: 36%

רוח: ENE - 11 KPH

מזג אוויר באילת
+25

גבוה: +27° נמוך: +18°

לחות: 33%

רוח: N - 23 KPH

מזג אוויר בשדה בוקר
+20

גבוה: +22° נמוך: +13°

לחות: 40%

רוח: NNE - 12 KPH

מזג אוויר בבאר שבע
+21

גבוה: +23° נמוך: +15°

לחות: 41%

רוח: NNW - 14 KPH

מזג אוויר בירוחם
+20

גבוה: +22° נמוך: +13°

לחות: 37%

רוח: ENE - 11 KPH

מזג אוויר בערד
+26

גבוה: +27° נמוך: +20°

לחות: 34%

רוח: NNE - 15 KPH

מזג אוויר במצפה רמון
+18

גבוה: +19° נמוך: +11°

לחות: 40%

רוח: NNE - 14 KPH

מזג אוויר באשקלון
+21

גבוה: +22° נמוך: +18°

לחות: 47%

רוח: N - 19 KPH

מזג אוויר בשדרות
+21

גבוה: +23° נמוך: +16°

לחות: 44%

רוח: NNW - 15 KPH

מזג אוויר בלהבים
+21

גבוה: +22° נמוך: +15°

לחות: 41%

רוח: NNW - 12 KPH