מזג אוויר בני ברק

תוכן עניינים

תחזית מזג אוויר בני ברק – יומית ושבועית

מזג האוויר בבני ברק להיום ו-7 ימים הקרובים

+31
°
C
H: +32°
L: +25°
בני ברק
ראשון, 06 אוגוסט
ראה תחזית ל7 ימים
ב' ג' ד' ה' ו' שבת
+32° +30° +30° +30° +31° +31°
+26° +26° +25° +25° +26° +26°
מזג אוויר בני ברק - תחזית יומית, שבועית, חודשית ושנתית
Booking.com

ב"ב ממוקמת במרכז הארץ, בני ברק חווה אקלים ים תיכוני עם שינויים עונתיים מובהקים לאורך כל השנה. מאמר מקיף זה נועד לספק הבנה מפורטת של דפוסי מזג האוויר בבני ברק לאורך ארבע העונות. על ידי חקר כל עונה והחודשים המקבילים לה, התושבים והמבקרים יכולים לצפות את טווחי הטמפרטורות, רמות המשקעים ומאפיינים אקלימיים בולטים אחרים המעצבים את החיים בבני ברק.

הקיץ בבני ברק (יוני עד אוגוסט)

הקיץ בבני ברק מאופיין בתנאי מזג אוויר חם ויבש. החודשים יוני, יולי ואוגוסט מביאים טמפרטורות גבוהות, מה שמבטיח חוויה קיצית לתושבים ולתיירים כאחד.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק ביוני

עונת הקיץ מתחילה ביוני כאשר בני ברק חווה טמפרטורות גבוהות ממוצעות של 28-30 מעלות צלזיוס. הימים ארוכים, ובעיר יורדים גשם מינימלי, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-2-3 מ"מ.

מזג האוויר בב"ב ביולי

יולי הוא החודש החם ביותר בשנה בבני ברק, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 30-32 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים נותרה מועטה, עם משקעים זניחים שנרשמו במהלך החודש הזה.

מזג האוויר בבני ברק באוגוסט

בחודש אוגוסט, בני ברק ממשיכה לחוות טמפרטורות חריפות, בממוצע סביב 30-32 מעלות צלזיוס. בדומה ליולי, כמות המשקעים נותרה מינימלית, מה שמבטיח תנאים יבשים ושטופי שמש.

בני ברק בסתיו (ספטמבר - נובמבר)

הסתיו בבני ברק מביא לטמפרטורות מתקררות בהדרגה ומעבר לעונה הגשומה. תקופה זו מאופיינת במזג אוויר נעים, מה שהופך אותה לזמן אידיאלי לחקור את העיר וסביבתה.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק בספטמבר

ספטמבר מציע טמפרטורות מתונות, עם שיא ממוצע שנעים בין 28-30 מעלות צלזיוס (82-86 מעלות פרנהייט). תחילת הנפילה מביאה מדי פעם גשמים, וכתוצאה מכך כמות משקעים ממוצעת של כ-5-7 מ"מ.

מזג האוויר בבני ברק באוקטובר

באוקטובר, הטמפרטורות מתקררות עוד יותר, בממוצע סביב 24-26 מעלות צלזיוס (75-79 מעלות פרנהייט). העיר חווה מעט גשמים מוגברים, עם כמות משקעים ממוצעת הנעה בין 8-13 מ"מ.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק בנובמבר

נובמבר מביא מזג אוויר קריר יותר לבני ברק, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 20-23 מעלות צלזיוס. המשקעים ממשיכים לעלות, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-60-75 מ"מ.

חורף בבני ברק (דצמבר - פברואר)

החורף בבני ברק מאופיין בטמפרטורות קרירות ובעלייה במשקעים. בעוד שהעיר כמעט ולא חווה ירד שלג, החורפים יכולים להיות רטובים ולספק שינוי מרענן מהקיצים היבשים.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק בדצמבר

החורף מתחיל בדצמבר, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 16-18 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים עולה משמעותית במהלך החודש, עם כמות משקעים ממוצעת של 90-100 מ"מ.

מזג האוויר בבני ברק בינואר

בינואר הטמפרטורות יורדות עוד יותר, בממוצע סביב 12-14 מעלות צלזיוס (54-57 מעלות פרנהייט). המשקעים נותרו גבוהים, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-100-110 מ"מ.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק בפברואר

פברואר ממשיך את צינת החורף, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 12-14 מעלות צלזיוס (54-57 מעלות פרנהייט). כמות המשקעים נותרה עקבית יחסית, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-80-90 מ"מ.

בני ברק באביב (מרץ - מאי)

האביב בבני ברק הוא תקופת מעבר, המאופיינת בטמפרטורות מתונות ובגשמים מזדמנים. העיר פורחת בצבעים מרהיבים, מה שהופך אותה לזמן קסום לחקור את החוץ.

מזג האוויר בבני ברק במרץ

מרץ מציג טמפרטורות נעימות, עם שיא ממוצע שנעים בין 16-18 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים נותרה מתונה, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-60-70 מ"מ.

תחזית האקלים והטמפרטורות בבני ברק באפריל

אפריל מביא מזג אוויר חם יותר לבני ברק, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 20-23 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים יורדת מעט בהשוואה למרץ, כאשר כמות המשקעים הממוצעת נעה בין 35-45 מ"מ.

מזג האוויר בבני ברק במאי

מאי מציין את תחילת הקיץ, כשהטמפרטורות עולות לשיא ממוצע של 24-26 מעלות צלזיוס. המשקעים ממשיכים לרדת, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-10-15 מ"מ.

סיכום האקלים בבני ברק

בני ברק חווה אקלים ים תיכוני עם עונות שונות, המספק מגוון מגוון של תנאי מזג אוויר לאורך כל השנה. מקיץ חם ויבש ועד לחורפים מתונים ולעתים גשומים, כל עונה מביאה את הקסם הייחודי שלה לעיר. על ידי הבנת דפוסי האקלים העונתיים, התושבים והמבקרים יכולים לתכנן טוב יותר את פעילותם ולהפיק את המרב ממה שיש לבני ברק להציע, ללא קשר לתקופת השנה.

הערה: טווחי הטמפרטורות וממוצעי המשקעים שסופקו הם משוערים ויכולים להשתנות מעט משנה לשנה. רצוי להתייחס לתחזיות מזג אוויר עדכניות למידע מדויק ועדכני.

מפת המלונות באזור בני ברק

Booking.com
בני ברק שלא הכרתם

שאלות נפוצות

באיזו עונה כדאי לבקר בבני ברק

הזמן הטוב ביותר לבקר בבני ברק הוא בעונות האביב (אפריל עד מאי) והסתיו (ספטמבר עד אוקטובר). במהלך החודשים הללו, הטמפרטורות מתונות ונוחות, ונעות בסביבות 20-25 מעלות צלזיוס. השמיים בדרך כלל בהירים, מה שהופך אותו מושלם לפעילויות חוצות וטיולים. עונות אלו מציעות גם איזון בין פחות תיירים ותנאי מזג אוויר נעימים. עם זאת, אם אתם נהנים מאקלים חם, חודשי הקיץ (יוני עד אוגוסט) יכולים להיות גם זמן טוב לביקור, עם טמפרטורות שמגיעות סביב 30 מעלות צלזיוס. רק זכור שבזמן זה יכול להיות חם למדי, וחשוב לשמור על לחות ולנקוט באמצעי זהירות. חודשי החורף (דצמבר עד פברואר) יכולים להיות קרירים וגשומים, אבל אם לא אכפת לכם מהממטרים מדי פעם, זה יכול להיות גם זמן טוב לבקר, במיוחד כדי לחוות אווירה שקטה יותר ואפשרויות נמוכות יותר של תעריפי מלונות.

האם יש שיקולים הקשורים למזג האוויר שכדאי לזכור בעת ביקור בבני ברק?


עוד שבבני ברק יש בדרך כלל מזג אוויר נעים, חשוב להיערך לחום בחודשי הקיץ. מומלץ לשמור על לחות, ללבוש קרם הגנה ולהתלבש בבגדים קלים ונושמים. בנוסף, במהלך החורף, רצוי להחזיק ז'קט או סוודר בהישג יד, מכיוון שהטמפרטורות עלולות לרדת, במיוחד בערבים.

מהן הטמפרטורות הממוצעות בבני ברק לאורך כל השנה?


בבני ברק הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 10°C בחורף ל-30°C בקיץ. האביב והסתיו מציעים טמפרטורות מתונות, בדרך כלל בסביבות 20-25 מעלות צלזיוס.

איך האקלים בבני ברק?


בבני ברק, הממוקמת במרכז הארץ, יש אקלים ים תיכוני, המאופיין בקיץ חם ויבש וחורף קריר וגשום.

אז מה היה לנו?