מזג אוויר באר שבע והסביבה

תוכן עניינים

תחזית מזג אוויר יומית ושבועית באר שבע

מזג האוויר בבאר שבע להיום ו-7 ימים הקרובים

+33
°
C
H: +35°
L: +22°
באר שבע
ראשון, 06 אוגוסט
ראה תחזית ל7 ימים
ב' ג' ד' ה' ו' שבת
+36° +34° +34° +34° +34° +37°
+23° +24° +22° +22° +23° +23°

מפת מזג האוויר בבאר שבע - נתונים

Booking.com

חורף בבאר שבע (דצמבר עד פברואר) – קר 

תחזית מזג האוויר בבאר שבע בדצמבר

החורף בבאר שבע רגוע, עם טמפרטורות ממוצעות סביב 16 מעלות צלזיוס. העיר חווה כ-20 מ"מ של משקעים, מה שהופך את דצמבר לחודש הגשום ביותר בשנה. מומלץ ללבוש ז'קט קל או סוודר במהלך היום ומעיל או ז'קט עבה יותר לערב קריר יותר.

מזג האוויר באר שבע ינואר

ינואר בבאר שבע מאופיין בטמפרטורות קרירות יותר, עם ממוצע של 13 מעלות צלזיוס. העיר חווה רמות משקעים דומות לדצמבר, מומלץ ללבוש ז'קט קל או סוודר במהלך היום ומעיל או ז'קט כבד יותר לערב קריר יותר.

תחזית מזג האוויר בבאר שבע בפברואר

בפברואר נרשמת עלייה קלה בטמפרטורות, עם ממוצע של 15 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים יורדת לסביבות 15 מ"מ והאוויר יחסית יבש ללא לחות. רצוי ללבוש כמה שכבות וללבוש גופיה ארוכה או חולצות עם שרוולים ארוכים, יחד עם ז'קט קל או סוודר.

באר שבע באביב (מרץ עד מאי) – טמפרטורות נעימות

מזג אוויר באר שבע במרץ

עם תחילת האביב, באר שבע מתחילה להתחמם עם טמפרטורה ממוצעת של כ-17 מעלות צלזיוס. מזג האוויר נעים. העיר חווה בסביבות 10 מ"מ של משקעים במהלך חודש מרץ. ז'קטים קלים, קרדיגנים וחולצות עם שרוולים ארוכים מתאימים בתקופה זו.

תחזית מזג האוויר בבאר שבע באפריל

באפריל, הטמפרטורה עולה ל-24 מעלות בממוצע. מזג האוויר בדרך כלל רגוע, מה שמאפשר פעילויות חוץ. עם רק 5 מ"מ של משקעים, מומלץ לבוש אביבי כמו חולצות טי, סוודרים קלים וג'ינסים.

מזג אוויר באר שבע במאי

חודש מאי מביא איתו טמפרטורות חמות יותר לבאר שבע, עם ממוצע של 29 מעלות צלזיוס. העיר חווה כמות משקעים מינימלית במהלך חודש זה, עדיף ללבוש בגדים קלים כמו חולצות טריקו, מכנסיים קצרים, חצאיות ושמלות.

קיץ בבאר שבע (יוני עד אוגוסט) – חם

תחזית מזג האוויר בבאר שבע ביוני

הקיץ בבאר שבע מביא איתו חום כבד, עם טמפרטורות ממוצעות סביב 33 מעלות צלזיוס ביוני. העיר כמעט ללא משקעים במהלך החודש הזה. לבשו בגדים קלים ונושמים כמו מכנסיים קצרים, חולצות טריקו, שמלות וסנדלים.

מזג אוויר באר שבע ביולי

יולי הוא אחד החודשים החמים בבאר שבע, עם טמפרטורה ממוצעת של 36 מעלות צלזיוס. העיר חווה כמות גשמים מינימלית, ומציעה ימים ארוכים ושטופי שמש לפעילויות חוצות. מומלץ ללבוש בגדים קלים ורפויים.

תחזית מזג האוויר בבאר שבע באוגוסט

אוגוסט שומר על החום הלוהט של הקיץ, עם טמפרטורה ממוצעת של 36 מעלות צלזיוס. כמו יולי, המשקעים מינימליים. כדאי ללבוש בגדים קלים כגון חולצות טריקו, מכנסיים קצרים ושמלות קיץ.

באר שבע בסתיו (ספטמבר עד נובמבר) – נעים וקריר

תחזית מזג האוויר בבאר שבע בספטמבר

הסתיו מביא הקלה מחום הקיץ השרבי, עם טמפרטורות ממוצעות סביב 33 מעלות צלזיוס. מזג האוויר בדרך כלל נעים, אך עדיין מומלץ ללבוש ביגוד קל ונושם, יחד עם ז'קט קליל או קרדיגן לערב קריר יותר. המשקעים נותרים נמוכים במהלך ספטמבר.

מזג אוויר באר שבע באוקטובר

באוקטובר, הטמפרטורות מתחילות להתקרר ל-27 מעלות בממוצע. העיר חווה כ-5 מ"מ של משקעים, מה שיוצר אווירה קצת יותר מרעננת. לבשו שכבות קלות כמו חולצות או חולצות עם שרוולים ארוכים, יחד עם ז'קט קליל או סוודר.

תחזית מזג אוויר באר שבע בנובמבר

נובמבר מביא טמפרטורות רגועות יותר לבאר שבע, עם ממוצע של 21 מעלות צלזיוס. העיר חווה כ-10 מ"מ של משקעים, וישנה הפסקה מהאקלים היבש. מומלץ ללבוש ז'קט קל או סוודר במהלך היום ומעיל או ז'קט עבה יותר לערב קריר יותר.

סיכום 

 

מזג האוויר של באר שבע עם אקלים מדברי עם קיץ חם וחורף רגוע. באביב ובסתיו ישנן טמפרטורות נעימות, הנעות בין 17°C ל-29°C ו-21°C עד 33°C, בהתאמה. הקיץ חם מאוד, עם טמפרטורות שמגיעות עד 36 מעלות צלזיוס, בעוד שהחורפים רגועים יחסית והטמפרטורות בהם נעות בין 13 מעלות צלזיוס ל-16 מעלות צלזיוס.

מפת המלונות באזור באר שבע

 

שאלות נפוצות על מזג האוויר בבאר שבע

. באביב ובסתיו ישנן טמפרטורות נעימות, הנעות בין 17°C ל-29°C ו-21°C עד 33°C, בהתאמה. הקיץ חם מאוד, עם טמפרטורות שמגיעות עד 36 מעלות צלזיוס, בחורף הטמפרטורות נעות בין 13 מעלות צלזיוס ל-16 מעלות צלזיוס.

 

בבאר שבע יש מעט מאוד משקעים במהלך השנה, עם ממוצע של 150 מ"מ בלבד בשנה.

 

בביקור בבאר שבע, במיוחד בחודשי הקיץ החמים, חשוב לנקוט באמצעי זהירות מפני השמש המדברית העזה. השתמשו בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה, וחפשו צל במהלך שיא החום של היום. כמו כן, רצוי לארוז בגדים קלים ונושמים וכובע כדי להגן על עצמך מקרני השמש.

כן, באר שבע ידועה באקלים החם והיבש שלה, עם גלי חום המתרחשים בחודשי הקיץ. הטמפרטורות יכולות לעלות על 40°C בתקופות אלה.

כן, באר שבע ידועה ברוחות החזקות התכופות שלה, במיוחד בעונות האביב והסתיו. רצוי לאבטח חפצים רופפים בזמנים אלו.

הזמן הטוב ביותר לבקר בבאר שבע הוא במהלך האביב (מרץ עד מאי) או הסתיו (ספטמבר עד נובמבר) כאשר הטמפרטורות מתונות יותר ונעימות יותר לפעילויות חוץ.

מומלץ לארוז בגדים קלים ונושמים למזג האוויר החם והיבש. בנוסף, הביאו קרם הגנה, כובע ומשקפי שמש כדי להגן על עצמכם מפני השמש החזקה.

אז מה היה לנו?

מזג האוויר באזור באר שבע