מזג אוויר חולון

תוכן עניינים

תחזית מזג אוויר חולון – יומית ושבועית

מזג האוויר בחולון להיום ו-7 ימים הקרובים

+30
°
C
H: +32°
L: +25°
חולון
ראשון, 06 אוגוסט
ראה תחזית ל7 ימים
ב' ג' ד' ה' ו' שבת
+31° +30° +30° +30° +30° +31°
+26° +27° +25° +25° +26° +26°
מזג אוויר חולון תחזית יומית, שבועית, חודשית ושנתית
Booking.com

חולון, הממוקמת במרכז הארץ, חווה אקלים ים תיכוני עם שינויים עונתיים מובהקים לאורך כל השנה. מאמר מקיף זה נועד לספק הבנה מפורטת של דפוסי מזג האוויר בחולון לאורך ארבע עונות השנה. על ידי התעמקות בכל עונה ובחודשים המקבילים לה, יכולים התושבים והמבקרים לקבל תובנות חשובות לגבי טווחי הטמפרטורות, רמות המשקעים ומאפיינים אקלימיים בולטים אחרים המעצבים את החיים בחולון.

קיץ בחולון (יוני עד אוגוסט)

עונת הקיץ בחולון מאופיינת בתנאים חמים ויבשים, המספקים אפשרויות רבות לפעילויות בחוץ. בואו נחקור את החודשים הבודדים כדי להבין את דפוסי מזג האוויר הספציפיים בעונה זו.

מזג האוויר בחולון ביוני

עם תחילת הקיץ, חולון חווה טמפרטורות גבוהות ממוצעות הנעות בין 28-30 מעלות צלזיוס. הימים ארוכים ושטופי שמש, עם כמות גשמים מינימלית. זהו זמן מצוין לחקור את השווקים התוססים של העיר, לבקר באתרים היסטוריים, או ליהנות מהחופים היפים שלאורך חוף הים התיכון.

מזג האוויר בחולון ביולי:

יולי הוא החודש החם ביותר בחולון, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 30-32 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים נותרה מינימלית, ותורמת לתנאי יבש ושמש. מומלץ לנצל את מזג האוויר החמים על ידי התמכרות לספורט ימי, ביקור בפארקים חיצוניים או סיור בשמורות הטבע הסמוכות.

מזג האוויר בחולון באוגוסט:

בחודש אוגוסט, חולון ממשיכה לחוות טמפרטורות יוקדות, עם שיא ממוצע שנעים בין 30-32 מעלות צלזיוס. בדומה לחודשים הקודמים, הגשמים נותרו מועטים, וכתוצאה מכך תנאי מזג אוויר יבשים וחמים. מטיילים יכולים להפיק את המרב ממזג האוויר הזה על ידי ביקור באטרקציות התרבותיות של העיר, השתתפות באירועי חוצות או טיולי יום לערים סמוכות כמו תל אביב או ירושלים.

סתיו בחולון (ספטמבר - נובמבר):

הסתיו בחולון מביא להקלה בחום הקיץ, עם טמפרטורות מתונות יותר ומדי פעם גשמים.

מזג האוויר בחולון בספטמבר

ספטמבר מציע מזג אוויר נוח, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 28-30 מעלות צלזיוס. גשמים מזדמנים הופכים נפוצים יותר, ותורמים למשקעים ממוצעים של כ-5-7 מ"מ. זהו זמן אידיאלי לחקור את הפארקים והגנים של חולון, לצאת לטיולים בשמורות הטבע הסמוכות או להשתתף בפסטיבלים מקומיים החוגגים את עונת הקציר.

מזג האוויר בחולון באוקטובר

באוקטובר, הטמפרטורות מתקררות עוד יותר, בממוצע סביב 24-26 מעלות צלזיוס. העיר חווה מעט גשמים מוגברים, עם כמות משקעים ממוצעת הנעה בין 8-13 מ"מ. המטיילים יכולים ליהנות מטיולים נעימים לאורך טיילות העיר, לבקר במוזיאונים ובגלריות לאמנות, או לחקור נקודות ציון היסטוריות בחולון וסביבתה.

מזג האוויר בחולון בנובמבר

נובמבר מביא לחולון מזג אוויר קריר יותר, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 20-23 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים עולה עוד יותר, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-60-75 מ"מ. זהו זמן מצוין לחקור אטרקציות מקורות כגון תיאטראות, קניונים, או לעסוק בפעילויות תרבותיות כמו השתתפות בקונצרטים או תערוכות.

חולון בחורף (דצמבר - פברואר):

החורף בחולון מאופיין בטמפרטורות מתונות ובכמות גשמים מוגברת, המעניקים שינוי מרענן מחודשי הקיץ החמים.

מזג האוויר בחולון בדצמבר

החורף מתחיל בדצמבר, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 16-18 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים עולה משמעותית במהלך החודש, עם כמות משקעים ממוצעת של 90-100 מ"מ. מטיילים יכולים לחקור אטרקציות מקורות, לבקר במוזיאונים, לחקור שווקים מקומיים, או לצאת לטיולי יום לאתרים היסטוריים סמוכים.

מזג האוויר בחולון בינואר

בינואר, הטמפרטורות מתקררות עוד יותר, בממוצע סביב 12-14 מעלות צלזיוס. המשקעים נותרו גבוהים, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-100-110 מ"מ. זהו זמן מצוין לעסוק בפעילויות תרבות, לבקר באטרקציות מקורות או ליהנות מבתי קפה ומסעדות נעימים בחולון.

מזג האוויר בחולון בפברואר:

פברואר ממשיך את צינת החורף, עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות שנעות בין 12-14 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים נותרה עקבית יחסית, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-80-90 מ"מ. המטיילים יכולים לחקור את סצנת התרבות של חולון, לבקר בנקודות ציון היסטוריות, או לצאת לאטרקציות טבעיות סמוכות לטיולים יפים.

אביב בחולון (מרץ - מאי):

האביב בחולון מאופיין בטמפרטורות מתונות, גשמים מזדמנים ופריחה של צמחייה צבעונית המשרה אווירה נעימה.

מזג האוויר בחולון במרץ:

מרץ מציג טמפרטורות נעימות, עם שיא ממוצע שנעים בין 16-18 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים נותרה מתונה, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-60-70 מ"מ. זהו זמן מצוין לחקור פארקים חיצוניים, גנים, או לצאת לטיולי יום לשמורות הטבע הסמוכות כדי לראות את פריחת האביב היפה.

מזג האוויר בחולון באפריל

באפריל, הטמפרטורות עולות עוד יותר, בממוצע סביב 20-23 מעלות צלזיוס. כמות המשקעים יורדת מעט בהשוואה למרץ, כאשר כמות המשקעים הממוצעת נעה בין 35-45 מ"מ. המטיילים יכולים ליהנות מפעילויות חוצות, לבקר באתרים היסטוריים או לחקור את הסצנה הקולינרית התוססת של חולון.

מזג האוויר בחולון במאי:

מאי מסמן את תחילתו של מזג אוויר חם יותר, עם טמפרטורות ממוצעות סביב 24-26 מעלות צלזיוס. המשקעים ממשיכים לרדת, עם כמות משקעים ממוצעת של כ-10-15 מ"מ. זהו זמן אידיאלי לבקר בחופי חולון, להשתתף בספורט חוצות, או לחקור את אירועי התרבות והפסטיבלים של העיר.

סיכום האקלים בחולון

חולון חווה אקלים ים תיכוני עם שינויים עונתיים מובהקים. הקיץ מביא למזג אוויר חם ויבש, בעוד הסתיו מציע טמפרטורות מתונות יותר עם גשמים מדי פעם. החורף מתון אך מלווה במשקעים מוגברים, המספקים הפסקה מרעננת מחום הקיץ. האביב מכניס טמפרטורות מתונות, ממטרים מדי פעם, ופריחה של צבעים מרהיבים. הבנת דפוסי מזג האוויר העונתיים הללו מאפשרת לתושבים ולמבקרים בחולון לתכנן את פעילותם בהתאם ולהפיק את המרב מזמנם בעיר היפה הזו.

הערה: טווחי הטמפרטורות וממוצעי המשקעים שסופקו הם משוערים ויכולים להשתנות מעט משנה לשנה. רצוי להתייחס לתחזיות מזג אוויר עדכניות למידע מדויק ועדכני. ישנן אפשרויות טיול שונות לאורך כל השנה, החל מפעילויות תרבות, ביקורים היסטוריים באתר, הרפתקאות חוצות וחוויות קולינריות. המטיילים יכולים להתאים את מסלולי הטיול שלהם בהתאם לתחומי העניין שלהם ולתנאי מזג האוויר במהלך ביקורם בחולון.

מפת המלונות בחולון

Booking.com
טיול בחולון

שאלות נפוצות

מהו הזמן הטוב ביותר לבקר בחולון מבחינת מזג האוויר?

הזמן הטוב ביותר לבקר בחולון מבחינת מזג האוויר הוא בעונות האביב (אפריל עד מאי) והסתיו (ספטמבר עד אוקטובר) כשהטמפרטורות מתונות ונוחות.

איזה ביגוד כדאי לארוז לטיול בחולון?


תשובה: מומלץ לארוז ביגוד קל משקל ונושם כמו חולצות כותנה, מכנסיים קצרים ושמלות קיץ לחודשי הקיץ החמים. אל תשכחו להביא כובע, משקפי שמש וקרם הגנה להגנה מהשמש. בחורף, ייתכן שתצטרך ז'קט קל או סוודר לערב קריר יותר.

באילו אטרקציות פופולריות כדאי לבקר בחולון?


תשובה: חולון מציעה מספר אטרקציות פופולריות, ביניהן מוזיאון העיצוב חולון, מדיטק חולון, מוזיאון הילדים הישראלי ופארק פרס. פארק חולון וחוף בת ים הסמוך הם גם יעדי חוצות פופולריים.

האם יש אירועים או פסטיבלים מיוחדים בחולון במהלך השנה?


בחולון מתקיימים במהלך השנה אירועי חוצות ופסטיבלים שונים, לרבות קונצרטים, ירידי רחוב ותערוכות אמנות. פסטיבל חולון מד, הנערך בקיץ, הוא אירוע פופולרי החוגג את המוזיקה והאמנות.

איך אפשר להתקרר בחולון בחודשי הקיץ החמים?

להתקררות בחודשי הקיץ החמים, תוכלו לבקר בפארק המים ימית 2000 הנמצא סמוך לחולון, ללכת לשחות בחוף בת ים הסמוך, או למצוא צל באחד מהפארקים והגנים הרבים בחולון.

במה מזג האוויר בחולון שונה בין היום ללילה?

למזג האוויר בחולון יכול להיות הפרש טמפרטורות משמעותי בין יום ללילה, במיוחד בתקופת הקיץ. בעוד שהטמפרטורות ביום יכולות להיות חמות, הערבים יכולים להתקרר, לכן רצוי להכין ז'קט קל או סוודר.

אז מה היה לנו?