מזג אוויר עכו

תוכן עניינים

תחזית מזג אוויר יומית ושבועית עכו

מזג האוויר בעכו להיום ו-7 ימים הקרובים

+30
°
C
H: +31°
L: +25°
חיפה
ראשון, 06 אוגוסט
ראה תחזית ל7 ימים
ב' ג' ד' ה' ו' שבת
+29° +29° +29° +28° +28° +29°
+26° +25° +25° +25° +25° +26°
מזג אוויר עכו - תחזית יומית, שבועית, חודשית ושנתית
מזג אוויר עכו - תחזית יומית, שבועית, חודשית ושנתית
Booking.com

עכו, השוכנת בחוף הצפוני של ישראל, חווה אקלים ים תיכוני עם חורפים מתונים וקיץ חם ויבש. מאמר זה נועד לספק לכם הבנה מעמיקה של דפוסי מזג האוויר בעכו, לחקור את העונות והחודשים השונים לאורך השנה. על ידי בחינת הטמפרטורות הממוצעות והצעת המלצות לבוש, תהיו מצוידים להפיק את המרב מזמנכם בעיר החוף היפה הזו.

עכו באביב (מרץ - מאי) 

מזג אוויר עכו במרץ:

עם תחילת האביב בעכו, הטמפרטורות עולות בהדרגה מחודשי החורף הקרירים יותר. הטמפרטורה הממוצעת בחודש מרץ נעה בין 13°C ל-18°C. רצוי ללבוש שכבות קלות, מכיוון שמזג האוויר עדיין יכול להיות מעט קריר. מומלץ לשאת ז'קט קל או סוודר.

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו באפריל:

באפריל חווה עכו שינוי טמפרטורה נעים, עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 15 מעלות צלזיוס ל-20 מעלות צלזיוס. מזג האוויר נעשה מתון יותר, מה שהופך אותו מתאים לפעילויות חוצות. בגדים קלים, כולל חולצות טריקו ומכנסיים קצרים, הם אידיאליים במהלך החודש הזה.

מזג אוויר עכו במאי:

מאי מתאפיין במזג אוויר חם יותר בעכו, עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 18 מעלות צלזיוס ל-24 מעלות צלזיוס. זה הזמן המושלם לאמץ את רוח החוף וליהנות מהחופים המדהימים של העיר. רצוי ללבוש בגדי קיץ, כגון שמלות קלות ומכנסיים קצרים.

קיץ בעכו (יוני - אוגוסט)

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו ביוני:

עונת הקיץ בעכו מתחילה בטמפרטורות ממוצעות שנעות בין 21 מעלות צלזיוס ל-27 מעלות צלזיוס. העיר חווה ימים ארוכים יותר עם הרבה שמש. חיוני ללבוש בגדים קלים ונושמים במהלך תקופה זו כדי להישאר קריר.

מזג אוויר עכו ביולי:

יולי הוא החודש החם ביותר בעכו, עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 24 מעלות צלזיוס ל-29 מעלות צלזיוס. על המבקרים להתכונן לשמש הקופחת על ידי לבישת בגדים רפויים וקלים, כגון מכנסיים קצרים, חולצות טריקו ושמלות. קרם הגנה, משקפי שמש וכובעים מומלצים מאוד להגנה מפני קרני ה-UV העזה.

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו באוגוסט:

בדומה ליולי, אוגוסט נותר חם בעכו, עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 24 מעלות צלזיוס ל-30 מעלות צלזיוס. חשוב לשמור על לחות ולחפש צל בשעות השיא של היום. ביגוד קל משקל ונושם חיוני כדי להישאר נוח בחום.

עכו בסתיו (ספטמבר - נובמבר) 

מזג אוויר עכו בספטמבר:

עם סיומו של הקיץ, ספטמבר מכניס טמפרטורות מתונות מעט יותר עם ממוצעים שנעים בין 22 מעלות צלזיוס ל-28 מעלות צלזיוס. זהו זמן נעים לחקור אטרקציות חוצות ללא החום העז. בגדים קלים עדיין מתאימים, אך ייתכן שיהיה צורך לשאת ז'קט קל או סוודר לערב.

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו באוקטובר:

אוקטובר מציין את הגעתם של טמפרטורות קרירות יותר בעכו, עם ממוצעים שנעים בין 18 מעלות צלזיוס ל-24 מעלות צלזיוס. רצוי ללבוש ביגוד שכבות במהלך החודש הזה, כיוון שהבקרים והערבים יכולים להיות קרירים יותר, בעוד אחר הצהריים נשארים נעימים.

מזג אוויר עכו בנובמבר:

בחודש נובמבר הטמפרטורות הממוצעות בעכו נעות בין 15 מעלות צלזיוס ל-20 מעלות צלזיוס. מזג האוויר נעשה קריר יותר, ומומלץ ללבוש שרוולים ארוכים, ז'קטים קלים ומכנסיים כדי להישאר נוחים. נשיאת מטרייה היא גם שימושית, שכן החודש נוטה לראות מעט גשם.

חורף בעכו (דצמבר - פברואר)

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו בדצמבר:

החורף בעכו מביא איתו טמפרטורות מתונות, עם ממוצעים שנעים בין 12 מעלות צלזיוס ל-17 מעלות צלזיוס. למרות שבדרך כלל לא קר מדי, מומלץ ללבוש שכבות חמות, כולל סוודרים, ז'קטים וצעיפים. רצוי לשאת מטריה, מכיוון שהחודש ירדו מעט גשמים.

מזג אוויר עכו בינואר:

בינואר יש טמפרטורות דומות לדצמבר, הנעות בין 11 מעלות צלזיוס ל-17 מעלות צלזיוס. לבישת בגדים חמים עדיין חיונית, אך אין צורך בבגדי חורף כבדים. ז'קט קל או מעיל מספיקים בדרך כלל כדי להתחמם במהלך העונה הזו.

תחזית מזג האוויר והטמפרטורות החזויות בעכו בפברואר:

כשהחורף מתקרב לסופו, פברואר חווה טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 11 מעלות צלזיוס ל-17 מעלות צלזיוס. מזג האוויר מתחיל לעבור לעונת האביב המתונה יותר, מה שמאפשר אפשרויות לבוש קלות יותר. עם זאת, עדיין מומלץ להתלבש בשכבות, שכן הטמפרטורות יכולות להשתנות במהלך היום.

סיכום:

עכו, עם האקלים הים תיכוני שלה, מציעה מגוון מגוון של דפוסי מזג אוויר לאורך כל השנה. בין אם תבקרו בחורף המתון, בקיץ החם או באביב ובסתיו נעימים, הכנה עם ביגוד מתאים ישפר את החוויה שלכם. זכור לבדוק את תחזית מזג האוויר לפני הטיול שלך כדי להבטיח שאתה אורז בהתאם ותוכל ליהנות במלוא היופי של עיר החוף הזו.

חיפה, השוכנת מדרום לעכו, חולקת אקלים ים תיכוני דומה. דפוסי מזג האוויר בחיפה דומים לעכו, חורפים מתונים וקיץ חם. תל אביב, השוכנת דרומה יותר, חולקת גם את האקלים הים תיכוני, עם טמפרטורות מעט חמות יותר מעכו וחיפה.

זכרו, תנאי מזג האוויר עשויים להשתנות מעט משנה לשנה, ולכן תמיד מומלץ לבדוק את התחזית העדכנית לפני הנסיעה לעכו, ישראל.

מלונות באזור עכו

 

שאלות נפוצות על מזג אוויר עכו

לא, בעכו יש בדרך כלל אקלים מתון לאורך כל השנה, כאשר הטמפרטורות רק לעתים רחוקות מגיעות לשיאים או לשפל קיצוניים.
הזמן הטוב ביותר לבקר בעכו הוא בעונות האביב (מרץ – מאי) והסתיו (ספטמבר – נובמבר) כאשר מזג האוויר נעים והטמפרטורות מתונות.
בעכו יש גשמים מתונים בחודשי החורף, במיוחד בדצמבר וינואר. עם זאת, כמות המשקעים הכוללת נמוכה יחסית לאזורים אחרים.
זה חיוני לשמור על לחות ולהגן על עצמך מפני השמש במהלך חודשי הקיץ החמים. בנוסף, בדיקת תחזית מזג האוויר המקומית יכולה לעזור לך לתכנן פעילויות חוצות בהתאם.
אריזת שכבות חמות, כולל סוודרים, ז'קטים, צעיפים ומטריה, רצוי להישאר נוח בחודשי החורף המתונים יותר בעכו.
מיקום החוף של עכו מציע חופים יפים, מה שהופך אותה ליעד פופולרי לשיזוף ושחייה בחודשי הקיץ. ניתן ליהנות מסיורים באתרים ההיסטוריים של העיר, כמו העיר העתיקה, לאורך כל השנה.