מזג אוויר קרית טבעון 

תוכן עניינים

מזג האוויר בקרית טבעון להיום ו-7 ימים הקרובים

+17
°
C
H: +18°
L: +12°
טבעון
ראשון, 25 פברואר
ראה תחזית ל7 ימים
ב' ג' ד' ה' ו' שבת
+19° +18° +18° +21° +20° +18°
+10° +12° +10° +11° +12° +12°
מזג אוויר תחזית יומית שבועית חודשית ועונתית
מזג אוויר תחזית יומית שבועית חודשית ועונתית

דילים באזור קרית טבעון

Booking.com

קרית טבעון, יישוב כפרי וירוק בצפון ישראל, מתאפיינת באקלים ים-תיכוני המתאפיין בקיץ חם ויבש ובחורף מתון וגשום. במאמר זה נסקור את תנאי מזג האוויר בקרית טבעון לאורך עונות השנה והחודשים, נביא נתונים על טמפרטורות ממוצעות, משקעים, מהירות הרוח ותנאי מזג האוויר הכלליים, ונספק המלצות לבוש לכל עונה.

אביב בקרית טבעון

מזג אוויר קרית טבעון בחודש מרץ

בחודש מרץ, האביב מתחיל להופיע בקרית טבעון. הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 10°C ל-18°C. כמות המשקעים הממוצעת היא כ-70 מ"מ והרוחות נושבות במהירות של 10-15 קמ"ש. כדאי ללבוש בגדים חמים כמו מעיל קל וסוודר בשעות הערב והבוקר המוקדמות.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש אפריל

בחודש אפריל, הטמפרטורות מתחילות לעלות ונעות בין 12°C ל-22°C. המשקעים הממוצעים הם כ-40 מ"מ עם רוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. מומלץ ללבוש שכבות שניתן להסיר במהלך היום כאשר הטמפרטורות עולות.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש מאי

בחודש מאי, הטמפרטורות נעות בין 15°C ל-25°C. המשקעים הממוצעים יורדים ל-20 מ"מ והרוחות נושבות במהירות של 10-15 קמ"ש. בגדים קלים ונוחים מתאימים למזג האוויר הזה, אך כדאי להביא סוודר קל לערבים.

קיץ בקרית טבעון

מזג אוויר קרית טבעון בחודש יוני

בחודש יוני, הקיץ מתחיל והטמפרטורות נעות בין 18°C ל-28°C. המשקעים הממוצעים הם פחות מ-10 מ"מ והרוחות נושבות במהירות ממוצעת של 10 קמ"ש. בגדי קיץ קלים כמו חולצות קצרות ומכנסיים קצרים מומלצים, יחד עם כובע להגנה מהשמש.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש יולי

יולי הוא אחד החודשים החמים בשנה עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 21°C ל-30°C. המשקעים הממוצעים הם כמעט אפס והרוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. בגדים קלים, כובע ושמשייה מומלצים להגנה מהשמש.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש אוגוסט

בחודש אוגוסט, הטמפרטורות נעות בין 21°C ל-31°C. המשקעים הממוצעים הם כמעט אפס והרוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. בגדי קיץ קלים מתאימים למזג האוויר, עם דגש על הגנה מהשמש.

סתיו בקרית טבעון

מזג אוויר קרית טבעון בחודש ספטמבר

בחודש ספטמבר, הטמפרטורות נעות בין 19°C ל-29°C. המשקעים הממוצעים הם פחות מ-10 מ"מ והרוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. שכבות קלות כמו סוודר ומעיל קל מומלצות בשעות הערב.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש אוקטובר

בחודש אוקטובר, הטמפרטורות נעות בין 16°C ל-26°C. המשקעים הממוצעים הם כ-30 מ"מ והרוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. בגדים חמים יותר כמו מעילים ובגדי גשם מומלצים בשעות הערב והלילה.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש נובמבר

בחודש נובמבר, הטמפרטורות נעות בין 12°C ל-21°C. המשקעים הממוצעים הם כ-60 מ"מ והרוחות במהירות של 10-15 קמ"ש. כדאי ללבוש בגדים חמים יותר כמו מעיל עבה וכובע בשעות הערב והלילה.

חורף בקרית טבעון

מזג אוויר קרית טבעון בחודש דצמבר

בחודש דצמבר, הטמפרטורות נעות בין 8°C ל-16°C. המשקעים הממוצעים הם כ-100 מ"מ והרוחות במהירות של 10-20 קמ"ש. בגדים חמים, מעילים עבים, כפפות וכובעים מומלצים.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש ינואר

בחודש ינואר, הטמפרטורות נעות בין 6°C ל-14°C. המשקעים הממוצעים הם כ-120 מ"מ והרוחות במהירות של 10-20 קמ"ש. לבוש חם במיוחד כמו מעילים, כפפות, צעיפים וכובעים הוא חובה.

מזג אוויר קרית טבעון בחודש פברואר

בחודש פברואר, הטמפרטורות נעות בין 7°C ל-15°C. המשקעים הממוצעים הם כ-110 מ"מ והרוחות במהירות של 10-20 קמ"ש. עדיין מומלץ ללבוש בגדים חמים, אך ניתן להפחית שכבות במידת הצורך.

סיכום

קרית טבעון מציעה מגוון רחב של תנאי מזג אוויר לאורך השנה, עם עונות שנה ברורות וכל אחת מאופיינת בתנאים שונים. חשוב לתכנן את הביקור בהתאם לעונה ולמזג האוויר הצפוי, ולהצטייד בלבוש מתאים לכל עונה. עם תכנון נכון וציוד מתאים, ניתן ליהנות ממגוון פעילויות ואטרקציות בעיר ללא קשר למזג האוויר.

 

שאלות נפוצות על מזג אוויר קרית טבעון 

הזמן הטוב ביותר לבקר בקרית טבעון הוא בעונות האביב (מרץ – מאי) והסתיו (ספטמבר – נובמבר) כאשר מזג האוויר נעים והטמפרטורות מתונות.
לא, קרית טבעון בדרך כלל נהנית מאקלים מתון לאורך כל השנה, כאשר הטמפרטורות ממעטות להגיע לשיאים או לשפל קיצוניים.
בקרית טבעון יש גשמים מתונים בחודשי החורף, במיוחד בדצמבר וינואר. עם זאת, כמות המשקעים הכוללת נמוכה יחסית לאזורים אחרים.
זה חיוני לשמור על לחות ולהגן על עצמך מפני השמש במהלך חודשי הקיץ החמים. בנוסף, בדיקת תחזית מזג האוויר המקומית יכולה לעזור לך לתכנן פעילויות חוצות בהתאם.
אריזת שכבות חמות, כולל סוודרים, ז'קטים, צעיפים ומטריה, רצוי להישאר נוח בחודשי החורף המתונים יותר בקרית טבעון.
קרית טבעון יש רמת לחות מתונה לאורך כל השנה, כאשר רמות גבוהות יותר מתרחשות בדרך כלל בחודשי הקיץ. מיקום החוף והאקלים הים תיכוני תורמים לרמת לחות נעימה בסך הכל.